Reisiblogid Travellerspoint-is

Kuidas ja kuhu. Mis mõtteis mõlgub

overcast 13 °C

Algul lendame mugavalt Soome Õhuga Bangkokki, näitame Kätsile ja Vahurile 2-3 päeva jooksul sealsed parimad urkad ära, siis Aasia Õhuga Hanoisse, Põhja- Vietnamis. Tagasi koju lõunast Ho Chi Minhist läbi Bangkoki.
Vahepeale jääb 31 p vabakava selle sõna otseses mõttes- umbes 2 Kkm, palju õlli, mägesid, külasid, öid nii hotellis kui ka bambushüttides, rolleritega ringisebimist, paradiisirandu, jne. Magame seal, kuhu õhtuks jõuame, sööme seal, mis ette jääb ning sõidame sellega, mis vajalikus suunas veereb.

Mingisugused plaanid on peas veidi kuju võtnud, joonistan nad kaardi peale. Aga eks õunte pealt vaatab, kus kui kaua vedeleme või kuhu suunas ristteelt keerame.
Liisu andis ultimaatumi, et x päeva paradiisisaart peab ka reisu sisse jääma. Et muidu kahtlustatakse teda Bankokis salajasel iluopil käinud olevat. Mida ta kunagi niikui nii teeb. Aga praegu polevat veel hädasti vaja.

Kui nüüd üdini aus olla, siis eelmisel sügisel Kambodza paradiisisaarel jäin ma ühe täiendava lebo- ja praadimispäevaga ilma vaidlemata nõusse esimest korda pärast 1996 aastat. Siis oli nimelt viimane (ja samas teine) kord, kus mind on suudetud üleüldse piitsi- ja paketiturismile kaasa vedada. Mingi meeltesegadus vist oli.
Elu on lill.

vietnam_map_2_copy_2.jpg

Suurema resolutsiooniga kaardi plaanitavast marsruudist leiad minu Nagist

Kirjutas valdek2 23:58 Sildid Estonia Tagged preparation

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Kommenteerimiseks pead olema sisse loginud Travellerspoint-i.

Login